Hızla gelişmekte olan bilişim sektöründe

Yazılım teknolojisini, deneyimli ve konusunda uzman sertifikalı kadrosuyla müşterinin ihtiyaçlarına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Terapi Yazılım, rekabetin gitgide arttığı ülkemizde KOBI ve Kurumsal işletmelere “İş’te Çözüm” ve “Değişimi Başlatır, Geleceğe Taşır” misyonu ile sunmaktadır.

Terapi Yazılım; araştıran ve geliştiren, müşteri memnuniyetine önem veren, iş ahlakından taviz vermeyen, güvenilir, yenilikçi ve çağdaş görüşü kendisine benimseyen ve bu ilkeler doğrultusunda hareket eden kuruluştur.

Terapi Yazılım; Proje Danışmanlığı, Logo Destek Hizmetleri, Logo Raporlama Çözümleri ve Logoya Entegre Yazılımlarla firmaların daha hızlı ve aktif bir şekilde finansmanını, üretim yönetimini, firma giderlerini yönetebileceği uygulamalarla destek vermektedir.

Müşteri Avantajları

Genç ve dinamik kadrosuyla yenilikçi çözümler sunar. Sektörel tecrübesi ve konusunda uzman sertifikalı kadroya sahiptir.

Acil problemleri çözmesi için ofiste devamlı yetkin personel bulundurur.

Sadece bir destek firması değil, ihtiyaçlarınızın analizi için gerekli zamanı ayırarak proje bazlı çözümler sunar.

Bilgi-İşlem sektörünü takip ederek yenilikleri firmaların bilgisi doğrultusunda uygular ve irmaların bilişim sektöründe güncel kalmasını sağlar.